PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

2015. gada 11. novembris!

                Pateicoties GHETTO GAMES  līdera Raimonda Elbakjana pamudinājumam, pirmo reizi PIKC RVT vēsturē pieteicām dalību VEF RĪGAS SK       OLU SUPERLĪGĀ basketbolā, kas kādreiz bija pazistams kā Rigas domes kauss. Mums kā jaunpienācējiem turnīrs bija jāsāk no C divīzijas. Izlozes laikā noskaidrojās,ka mums A apakšgrupā pretī stāsies Rīgas 47.vidusskola, Rigas Natālijas Draudziņas vidusskola un Ziemeļvalstu ģimnāzija.

                Pirmajās 2 spēlēs izcīnītas 2 uzvaras. Pirmajā spēlē ar rezultātu 70:61 tika pārspēta 47.vidusskolas komanda, bet otrajā spēlē uzvarēta Natālijas Draudziņas vidusskolas komanda ar rezultātu 49:44. 

                11. novembrī norisinājās apakšgrupas pēdējā spēle, kur pretiniekos bija Ziemeļvalstu ģimnāzijas komanda. Spēle bija ļoti spraiga līdz pašām beigām, kur mūsu puiši izrādījās aukstasinigāki, svinot uzvaru ar rezultātu 54:52. Grupā izcīnīta pirmā vieta ar bilanci 3:0. Līdz ar to esam nodrošinājuši izkļūšanu no apakšgrupas jeb iekļūšanu B divīzijā, kur mums pretī stāsies jau tādi spēcīgi pretinieki kā  RFL un RCHV.

Latvijas Reitingi