PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Kādi riski jāizvērtē, iegādājoties tūrisma pakalpojumus? Kādi dokumenti nepieciešami, dodoties ceļojumā uz ārzemēm? Kā saņemt palīdzību ārkārtas situācijās? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs eksperti informatīvā seminārā „Ceļo droši!”, kas notiks 11.jūnijā no plkst.16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 2.stāva Kamīnzālē.
Viena no Eiropas Savienības pamatbrīvībām ir iespēja ceļot ES un Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā. Brīvas pārvietošanās tiesības ļauj īstenot Šengenas nolīgums, kas paredz, ka iedzīvotāji var pārvietoties visā Eiropā, nesaskaroties ar birokrātiskiem šķēršļiem pie iekšējām robežām.
Informatīvā semināra „Ceļo droši!” ievadā Olga Cepurīte, Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta pārstāve, stāstīs, kas ikvienam noteikti jāzina, dodoties uz ārzemēm, un ieteiks, kā rīkoties ārkārtas situācijās, kur vērsties, lai nepieciešamības gadījumā saņemtu konsulāro palīdzību.
Turpinājumā Marina Paņkova, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas pārstāve ieteiks, ko der ievērot, pērkot tūrisma pakalpojumus Latvijā. Kā pārliecināties par izvēlēto pakalpojumu kvalitāti un drošību?
Kas jāzina, iegādājoties aviobiļetes un nomājot auto Eiropas Savienībā, ieteiks Eiropas Patērētāju informēšanas centra pārstāve Laura Grava.
Semināra noslēgumā Žanete Glaudiņa, Latvijas Komercbanku asociācijas pārstāve, dalīsies padomos, kā ārzemēs droši lietot bankas maksājumu kartes.
 
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pasākumam pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Latvijas Reitingi