PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 
 
Lāčplēša dienā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušās sacensības "SPORTISKĀKĀ JAUNIETE UN SPORTISKĀKAIS JAUNIETIS". Sacensību dalībnieki sacentās 7 dažādās disciplīnās, noskaidrojot ātrāko, veiklāko un precīzāko. Kopumā sacensībās piedalījās 60 jaunieši.
Svinot RVT simtgadi un sporta kluba AMI 30, sacensties aicinājām arī citu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus no visas Latvijas. Paldies Aizkraukles PVS, Rīgas SMT, Rīgas TPV, Rīgas TK, Jelgavas tehnikuma, Bulduru DV un PIKC RVT direktoriem un sporta organizatoriem par audzēkņu dalību sacensībās.


Jauniešu konkurencē pirmajās 3 vietās PIKC RVT audzēkņi. 1.vieta - Raivo Zvaigzne (E3-1), 2.vieta - Haralds Gauveiss (A1-1), 3.vieta - Dāvis Miglinieks (GL3-2). Jaunietēm vispusīgākā izrādījās viešņa no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas Linda Broliša, izcīnot 1.vietu. Tālākajās vietās trīs RVT meitenes: 2.vieta - Adele Rasmane (G4), 3.vieta - Laura Lucāne (GK2-2), 4.vieta - Ksenija Romašenko (S2).


 LIELS PALDIES SKOLAS VADĪBAI UN DIREKTOREI DAGNIJAI VANAGAI PAR ATBALSTU SACENSĪBU ORGANIZĒŠANĀ. PALDIES AUDZĒKŅIEM PAR PRIEKŠNESUMIEM UN SACENSĪBU TIESĀŠANU! PALDIES IT PUIŠIEM PAR MUZIKĀLO NOFORMĒJUMU.
Latvijas Reitingi