PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikumā 2019. gada 12. decembrī notika tradicionālā “Ziemassvētku kausa” izcīņa svaru stieņa spiešanā guļus. Lai arī dažādu objektīvu iemeslu dēļ šoreiz nevarēja piedalīties daudzi spēcīgi “Ziemassvētku kausa” izcīņas pretendenti, sacensību dalībnieki uzrādīja ļoti atzīstamus rezultātus. Par to liecina fakts, ka visi laureāti sasniedza savus personīgos rekordus svaru stieņa spiešanā.

1. vietu izcīnīja Artūrs Beļakovs (M3) – 102,5 kg;

2. vieta – Marks Krists Žukovskis (D2-5) – 90 kg;

3. vieta – Aleksandrs Buslavskis (A4-2) – 85 kg.

 

2019. gada 28. novembrī Rīgas Valsts tehnikuma jauniešu volejbola komanda Rīgas Tehniskajā koledžā aizvadīja apakšgrupu cīņas par tiesībām spēlēt finālsacensībās. Aizvadot saspringtas spēles visas dienas garumā, mūsu puišiem izdevās izcīnīt 1.vietu apakšgrupā un nodrošināt iespēju spēlēt finālsacensībās, kurās startēs 8 labākās profesionālās izglītības iestāžu komandas.

 
 
Lāčplēša dienā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušās sacensības "SPORTISKĀKĀ JAUNIETE UN SPORTISKĀKAIS JAUNIETIS". Sacensību dalībnieki sacentās 7 dažādās disciplīnās, noskaidrojot ātrāko, veiklāko un precīzāko. Kopumā sacensībās piedalījās 60 jaunieši.
Svinot RVT simtgadi un sporta kluba AMI 30, sacensties aicinājām arī citu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus no visas Latvijas. Paldies Aizkraukles PVS, Rīgas SMT, Rīgas TPV, Rīgas TK, Jelgavas tehnikuma, Bulduru DV un PIKC RVT direktoriem un sporta organizatoriem par audzēkņu dalību sacensībās.

Oktobrī sporta kluba AMI sacensību kalendārā cīņas norisinājās galda tenisā kā jauniešiem, tā arī jaunietēm. Jaunietes cīņās devās pirmās un ieņēma dalītu 13. -14. vietu. Komandā startēja: Sigita Šlēgele (B4), Adele Rasmane (G4), Sabīne Kabonena (B2).

Jauniešiem vajadzēja aizstāvēt iepriekš iegūto čempionu titulu. Arī šajā gadā izšķirošajā spēlē par 1. vietu čempionātā pretī stājās jaunieši no Rīgas Tehniskās koledžas. Spraigā spēlē, atspēlējoties no rezultāta 0:2, uzvarot nākamās 3 spēles, mūsu jaunieši arī šogad spēja izcīnīt uzvaru ar 3:2, tādējādi nosargājot čempionu titulu. Komandā startēja: Gustavs Zelčs (G2), Maksims Lisovs (D2-2), Artūrs Dzirkals (DT1-4).

Pēc komandu sacensībām, tika aizvadīts individuālais turnīrs, kurā mūsu audzēkņi Maksims un Gustavs izcīnīja abas pirmās vietas uz goda pjedestāla; 1.vieta –Maksimam Lisovam, bet Gustavam Zelčam - 2.vieta. Apsveicam ar panākumiem!

Paldies skolotājiem par sacensību organizēšanu un skolas vadībai par atbalstu dalībai AMI sporta spēlēs. RVT JAUNIEŠI VAR!

Latvijas Reitingi