PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 
 
Lāčplēša dienā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušās sacensības "SPORTISKĀKĀ JAUNIETE UN SPORTISKĀKAIS JAUNIETIS". Sacensību dalībnieki sacentās 7 dažādās disciplīnās, noskaidrojot ātrāko, veiklāko un precīzāko. Kopumā sacensībās piedalījās 60 jaunieši.
Svinot RVT simtgadi un sporta kluba AMI 30, sacensties aicinājām arī citu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus no visas Latvijas. Paldies Aizkraukles PVS, Rīgas SMT, Rīgas TPV, Rīgas TK, Jelgavas tehnikuma, Bulduru DV un PIKC RVT direktoriem un sporta organizatoriem par audzēkņu dalību sacensībās.

Oktobrī sporta kluba AMI sacensību kalendārā cīņas norisinājās galda tenisā kā jauniešiem, tā arī jaunietēm. Jaunietes cīņās devās pirmās un ieņēma dalītu 13. -14. vietu. Komandā startēja: Sigita Šlēgele (B4), Adele Rasmane (G4), Sabīne Kabonena (B2).

Jauniešiem vajadzēja aizstāvēt iepriekš iegūto čempionu titulu. Arī šajā gadā izšķirošajā spēlē par 1. vietu čempionātā pretī stājās jaunieši no Rīgas Tehniskās koledžas. Spraigā spēlē, atspēlējoties no rezultāta 0:2, uzvarot nākamās 3 spēles, mūsu jaunieši arī šogad spēja izcīnīt uzvaru ar 3:2, tādējādi nosargājot čempionu titulu. Komandā startēja: Gustavs Zelčs (G2), Maksims Lisovs (D2-2), Artūrs Dzirkals (DT1-4).

Pēc komandu sacensībām, tika aizvadīts individuālais turnīrs, kurā mūsu audzēkņi Maksims un Gustavs izcīnīja abas pirmās vietas uz goda pjedestāla; 1.vieta –Maksimam Lisovam, bet Gustavam Zelčam - 2.vieta. Apsveicam ar panākumiem!

Paldies skolotājiem par sacensību organizēšanu un skolas vadībai par atbalstu dalībai AMI sporta spēlēs. RVT JAUNIEŠI VAR!

Latvijas Reitingi