PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Interešu izglītība — radošas personības attīstība, iespēja attīstīt savus esošos talantus un iemācīties ko pilnīgi jaunu, jo tajā pārklājas vaļasprieki un izglītojoša darbība. Interešu izglītība dod iespējas radīt veiksmes situācijas katram jaunietim, kas savukārt nostiprina pašvērtējumu.

PROFESIONĀLĀS IEVIRZES PULCIŅI
DIENA LAIKS NODARBĪBA ATBILDĪGAIS NORISES VIETA
PIRMDIENA 17:30-19:30 Inovāciju realizēšana Jevģenijs Garbuzs Dārzciema iela 70, DK-135
OTRDIENA 14:50-17:00 Grāmatu iesiešana Inta Rūtere Rīgā, Dārzciema ielā 70, 127.kab.
OTRDIENA 14:50 -16.15 "ITIP" - Inovatīvo tehnoloģiju izstrādātāju pulciņš Normunds Pauders Kr. Valdemāra ielā 1c, 245.kab.

 

MĀKSLAS PULCIŅI
DIENA LAIKS NODARBĪBA ATBILDĪGAIS NORISES VIETA
PIRMDIENA 17:30-20:00 Jauniešu deju kolektīvs "Pavediens" Ieva Sīle Lielā zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c
OTRDIENA 15:00-18:00 Ansamblis "Dziedošie" Māris Lasmanis Lielā zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c
OTRDIENA 15:00-17:00 Skatuviskās mākslas pulciņš Diāna Kaušele Miezīte Mazā zāle, Kr.Valdemāra ielā 1c
TREŠDIENA 16:00-18:00 Ansamblis "Dziedošie" Māris Lasmanis Lielā zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c
TREŠDIENA 17:30-20:00 Jauniešu deju kolektīvs "Pavediens" Ieva Sīle Lielā zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c

 

BOKSS UN VISPĀRĒJĀ FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA (VFS)
DIENA LAIKS NODARBĪBA ATBILDĪGAIS NORISES VIETA
PIRMDIENA 17:00-18:30
19:00-20:30
Bokss VFS Viktors Bite (mob. 20370852) BJC "Auseklis" boksa klubā, Rīgā, Silciema ielā 3
OTRDIENA 17:00-18:30
19:00-20:30
Bokss VFS Viktors Bite (mob. 20370852) BJC "Auseklis" boksa klubā, Rīgā, Silciema ielā 3
TREŠDIENA 17:00-18:30
19:00-20:30
Bokss VFS Viktors Bite (mob. 20370852) BJC "Auseklis" boksa klubā, Rīgā, Silciema ielā 3
CETURTDIENA 17:00-18:30
19:00-20:30
Bokss VFS Viktors Bite (mob. 20370852) BJC "Auseklis" boksa klubā, Rīgā, Silciema ielā 3
PIEKTDIENA 17:00-18:30
19:00-20:30
Bokss VFS Viktors Bite (mob. 20370852) BJC "Auseklis" boksa klubā, Rīgā, Silciema ielā 3

 

NODARBĪBU GRAFIKS SPORTA ZĀLĒ
DIENA LAIKS NODARBĪBA ATBILDĪGAIS NORISES VIETA
PIRMDIENA 14:45-16:00 Basketbols Ģirts Magone Sporta zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c.
PIRMDIENA 16:30-18:00 Vispārējā fiziskā sagatavotība Uldis Doniņš Sporta zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c.
OTRDIENA 14:50-16:30 Volejbols Aija Vairoga Sporta zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c.
TREŠDIENA 18:00-19.30 Vispārējā fiziskā sagatavotība Uldis Doniņš Sporta zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c.
CETURTDIENA 17:00-18:00 Vispārējā fiziskā sagatavotība Uldis Doniņš Sporta zālē, Kr. Valdemāra ielā 1c.
CETURTDIENA 14:45- 16:00 Galda spēles (dambrete, šahs) Andris Purkalns Sporta kompleksā, Kr Valdemāra ielā 1.c 236c kabinets