PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

24.05.2021. – 28.05.2021 gan klātienē, gan attālināti, tiešsaistē norisinājās nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2021. Konkursā piedalījās GK3-2 grupas audzēkne Krista Macola, kura konkursā ieguva 1.vietu. Īpaši liels prieks ir par to, ka tehnikuma audzēkņi šajā konkursā uzvar jau otro gadu pēc kārtas.

Konkursa pirmajā dienā, 24. maijā prasmju konkursā “Mazumtirdzniecība” dalībniekus sagaidīja praktiskais uzdevums tiešsaistē, kura laikā bija jāprezentē preces komisijai, kā arī zināšanu pārbaudes tests par pārdošanas veicināšanu un preču uzskaiti.

Konkursa otrajā dienā, 28. maijā jaunie profesionāļi klātienē Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) telpās veica arī uzdevumu par lietišķo saraksti un atlaides piemērošanu precei, kā arī veikala telpas iekārtošanu un “pircēju” apkalpošanu latviešu un angļu valodā.

Konkursanti ir ierindojušies sekojošās pozīcijās:

1. Krista Macola – PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”;

2. Aivita Rulle – PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”;

3. Elis Elizabete Znotiņa – VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.

Paldies skolotājai Anastasijai Soloveičikai, kura palīdzēja audzēknei sagatavoties konkursam!

SkillsLatvia ir ikgadējs nacionāla līmeņa profesionālās meistarības konkurss profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem. Tajā jaunie profesionāļi demonstrē savu prasmju izcilību, savstarpēji sacenšoties par medaļām un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills. Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās
izglītības iestādēs” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Vairāk par konkursu un tā rezultātiem lasi -
https://www.viaa.gov.lv/lat/skillslatvia/skillslatvia/skillslatvia_2021/konkursa_rezultati/

 

Latvijas Reitingi