PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Vai Tu zini, ko slēpj sevī vārdi “Rīgas Valsts tehnikums ir vairāk nekā izglītība”? Atbilde ir pavisam vienkārša. Protams, mācības tehnikumā ir prioritāte, bet sabiedriskā dzīve, dalība pasākumos un dažādos pulciņos ir neatņemama jaunieša ikdienas dzīve.

Mācības, izglītība ir nopietns darbs, atbildība un pienākumi, tad sabiedriskā dzīve ir kā emocionālais līdzsvarotājs, kurš paceļ spārnos, iedvesmo jauniem izaicinājumiem. Cilvēks kā personība veidojas visas dzīves garumā, jau kopš dzimšanas katram no mums ir talanti, dotības, spējas, kurus, pareizi ievirzot, ir iespējams sasniegt priecējošus rezultātus. Tikai pamēģinot ko jaunu vai izvirzot jaunus mērķus jau sasniegtajā, mēs izkāpjam no komforta zonas, atklājam iekšējos resursus un veidojam savu dzīvi laimīgu, piepildītu un harmonisku.

Rīgas Valsts tehnikums tiešām ir vairāk nekā izglītība, jo katru gadu organizē interešu izglītības pulciņus gan dejotājiem, dziedātājiem, sportistiem, gan intelektuāļiem.

Šogad mēs Tev piedāvājam jaunumu - atraktīvas, interesantas nodarbības ,,Dzīves prasmju ,,Tjūnings!''. Tu uzzināsi daudz jauna, iepazīsies ar interesantiem jauniešiem un gūsi noderīgu dzīves pieredzi. 

Gaidīsim Tevi katru trešdienu Kr.Valdemāra 1C 336. telpā no plkst. 16.00 līdz 17.30 un Dārzciema ielā 70 katru ceturtdienu dienesta viesnīcas pirmā stāva atpūtas telpā no plkst. 19.00 līdz 20.30. Neaizmirsti pajautāt grupas audzinātājam, kur var saņemt informāciju par šajā mācību gadā vēl citiem pieejamiem pulciņiem.

Atnāc, lai kopā varam iedvesmoties!

 

Latvijas Reitingi