PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Vai mēs zinām, kas ir svētki izglītības iestādē, svētki ar lielo burtu? Protams, tas ir tad, kad redzam jauniešu, pedagogu un darbinieku smaidus, jūtam viņu interesi un prieku.

Šogad 1. septembris bija savādāks nekā citus gadus, jo notika Valdemāra ielā un Dārzciema ielā. Klātienē piedalījās tikai 1. kursa audzēkņi, jo Rīgas Valsts tehnikumam ir svarīga ne tikai jauniešu izglītība, bet arī veselība un drošība.

Svinīgo pasākumu vadīja Ieva Duļevska. Iedvesmojošus vārdus teica tehnikuma direktore Danija Vanaga, viņas vietnieki Inga Šikova, Dace Rozenblate, Ineta Īvāne,  Ilvars Tauriņš; viņu galvenais vēstījums bija būt saprotošiem, atbalstošiem un būt neatlaidīgiem izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Zinību dienu noslēdza Arhimeda svētki – tehnikuma pedagogu un darbinieku  Diānas Kaušeles - Miezītes vadībā iestudēta uzstāšanās, kurā piedalījās Arhimeds, Arhemida un viņu svīta. Pirmkursniekiem bija jādod svinīgais solījums, kura laikā viņi apliecināja piederību Rīgas Valsts tehnikuma kuplajai saimei.

Lai mums visiem veiksmīgs jaunais mācību gads!

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

 

 

Latvijas Reitingi