PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

tn 03 RVT

Aicinām iepazīt un virtuāli izstaigāt Rīgas Valsts tehnikuma Praktisko mācību centru un jauno dienesta viesnīcu. Rīgas Valsts tehnikuma Praktisko mācību centrs ir moderns laboratoriju un darbnīcu komplekss, aprīkots ar mūsdienīgām iekārtām praktisko mācību nodrošināšanai.

Enerģētikas nodaļas audzēkņiem ir pieejamas nepieciešamās iekārtas elektromontāžā un alternatīvās enerģijas ieguvē, KNX programmēšanā, lodēšanā. Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas audzēkņi var iepazīt poligrāfijas ražošanas procesu no ieceres līdz pat gatavam izstrādājumam, Dzelzceļa nodaļas audzēkņi zināšanu apguvē un prasmju izkopšanai izmanto simulācijas iekārtas, Kokapstrādes nodaļā iespējams izgatavot arī sarežģītus kokizstrādājumus, Mašīnbūves nodaļā varam pamatoti lepoties ar CNC darbgaldiem un modernākajām lokšņu apstrādes iekārtām, kādas sastopamas tikai retos Latvijas uzņēmumos. Auto nodaļas audzēkņi var praktiski apgūt ne tikai automehāniķa prasmes, bet arī specializēties auto virsbūvju apstrādē un auto krāsošanā, izmantojot krāsošanas kameru ar visām tās sniegtajām iespējām.

Dienesta viesnīca ir moderni labiekārtota, audzēkņiem ir iespēja dzīvot divvietīgos numuriņos, ir pieejamas telpas mācībām, atpūtai un garšīgu maltīšu pagatavošanai. Nāc, iepazīsti izglītības iespējas Rīgas Valsts tehnikumā jau tagad!

Virtuālo tūri aplūkot šeit.

 

Latvijas Reitingi