PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 ska1

Jau otro gadu notika pasākums tehnikuma pedagogiem un darbiniekiem ,,Skaistums ir tur, kur esi Tu!''. Tas tika plānots mācību gada pirmā semestra noslēgumā, laikā, kad atbalsts skolā strādājošiem ir nepieciešams  visvairāk.

Kāds brīnījās: ,,Kur tik izaicinošs nosaukums?''. Cits, smaidot, atbildēja: ,,Tas mārketinga triks''. Atbilde ir pavisam vienkārša- ja tici, ka esi skaists, tad tāds arī esi! Viss ir mūsu galvā, viedokļos, priekšstatos un aizspriedumos. Ikviens cilvēks – jauns vai gados – ir skaists, atliek tikai atvērt savas acis un skatīties, lai to ieraudzītu.

Tehnikuma psiholoģe Zaiga Kriķe organizēja radošo darbnīcu ,,Skaistums ir tur, kur esi Tu!'' un cerēja, ka ikviens pasākuma dalībnieks sajutīs Ziemassvētku brīnumu, priecāsies par kopā būšanu un katram būs sajūta – es esmu skaists, mani kolēģi ir skaisti un es strādāju kolektīvā, kurš mirdz dažādu cilvēku spožumā. Tikai mēs paši veidojam savu vidi, viss ir iespējams, galvenais ir ticība! Skaisti ir tur, kur esam mēs!

Paldies direktorei Dagnijai Vanagai un visiem darbnīcu vadītājiem par atbalstu, iedvesmu un radīto noskaņu – Līgai Krampānei (apsveikuma veidošana), Lailai Ozoliņai (mūzikas skaņas), Baibai Purlicai (saliedēšana), Daigai Rozentālei (numeroloģija), Dacei Saltai (māksla), Diānai Barkānei (piparkūku rotāšana), Inetai Utānei (kustību prieks), Anitai Umbraško (pērļošana) un Zaigai Kriķei (noskaņa).''

ska2

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

 

Latvijas Reitingi