PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Iespieddarbu noformējuma speciālists
Ofseta iespiedējs
Iespieddarbu apstrādes speciālists
Grāmatsējējs
Poligrāfijas ražošnas tehniķis

 

Iespieddarbu noformējuma speciālists

Ja patīk darbs ar datoru un gribi iemācīties veidot interesantas kompozīcijas grāmatām, žurnāliem, reklāmām, vizītkartēm, apsveikumiem, etiķetēm, iepakojumiem, veidot iespieddarbu maketu dizainu, maketēt tekstu un apstrādāt attēlus, apgūsti iespieddarbu noformēšanas prasmes. Varēsi strādāt interesantu un radošu darbu tipogrāfijās, reklāmas aģentūrās, dizainas centros, izdevniecībās.

Ofseta iespiedējs

Izglītības programma dod iespēju apgūt teicamas teorētiskās zināšanas un prasmes iespieddarbu iespiešanā ofseta iespiedtehnoloģijā. Ar modernām iespiedmašīnām iemācīsies iespiest dažādus iespieddarbus no vienkāršiem melnbaltiem līdz sarežģītiem krāsainiem. Ofseta iespiedēji strādā tipogrāfij[ās, reklāmas aģentūrās, dizaina centros u.c.

Iespieddarbu apstrādes speciālists

Izglītības programma sniedz zināšanas un iemaņas iespieddarbu apstrādē. Mācību procesā apgūsi jaunu mūsdienīgu materiālu īpašības, jaunākās apstrādes tehnoloģijas. Varēsi strādāt tipogrāfijās, reklāmas aģentūrās, dizaina centros.

Grāmatsējējs

Ja Tev patīk grāmatas un ir vēlme un interese iepazīt tās tapšanu, Tev ir iespēja apgūt grāmatsējēja profesijas iemaņas. Grāmatsējējs veic poligrāfijas produkcijas apstrādi un iesiešanu, izmanto poligrāfijas apstrādes iekārtas un instrumentus, sagatavo darbam nepieciešamos materiālus un ievēro veicamo darbu izpildes secību. Grāmatsējējs strādā uzņēmumos, kas veic iespieddarbu iespiešanu, apstrādi un iesiešanu.

Poligrāfijas ražošnas tehniķis

Sagatavojam poligrāfijas ražošnas tehniķus ar plašām teorētiskām zināšanām un prasmēm iespieddarbu sagatavošanā pirmsiespiešanas, iespiešanas un pēcapstrādes procesos, kā arī darbā ar klientiem. Poligrāfijas ražošnas tehniķis var strādāt tipogrāfijās, reklāmas aģentūrās, dizaina centros, izdevniecībās.

Latvijas Reitingi