PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 

Lai veicinātu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī lai radītu topošo darbinieku interesi par sociālo dialogu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība 2019. gada 28. oktobrī organizēja reģionālo pusfinālu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem” PROFS 2019”.

Šogad pusfinālā piedalījās septiņas komandas no dažādām profesionālās izglītības iestādēm: PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”, Rīgas Celtniecības koledža, Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums (2 komandas).

Rīgas Valsts tehnikumu pārstāvēja Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas audzēkņi: Linards Andersons, Laura Krūzmane, Ieva Luīza Baranova, Viktorija Jeršova, Diāna Anastasija Mahņova un Loreta Šteinberga. Konkursa organizētāji bija sarūpējuši daudz interesantu pārbaudījumu, kuru īstenošanai bija nepieciešamas plašas zināšanas par darba tiesībām, darba drošību un arodbiedrību lomu darba vietā. Konkurss nebija viegls, tas bija īsts izaicinājums ne tikai audzēkņiem, bet arī pedagogiem, kas palīdzēja audzēkņiem sagatavoties šim pasākumam.

Īpaša pateicība par atbalstu un audzēkņu sagatavošanu PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” skolotājām - Lāsmai Balceraitei, Brigitai Bržeskai, Indrai Slokai un Solveigai Keisterei. Sīvā cīņā Rīgas Valsts tehnikuma komanda ieguva 2.vietu, kas, iespējams pavērs durvis konkursa finālam.

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

Latvijas Reitingi