PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikuma Audzēkņu pašpārvaldes jaunieši bija nopietni gatavojušies - 4. oktobra pasākumā tika apsveikti mūsu mīļie skolotāji Starptautiskajā skolotāju dienā.

Agri no rīta skolotāji tika sagaidīti ar gardām rudens veltēm. Svētki turpinājās visas dienas garumā  - veidojās jautras kopbildes, skolotāji dalījās ar interesantiem un pat mazliet amizantiem stāstiem no saviem skolas laikiem, kā arī skolotājiem vajadzēja veikt dažādus interesantus uzdevumus.

Skolotājiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par dažādām dzīves tēmām un saviem kolēģiem humoristiskā Erudīcijas spēlē, un mājās viņi devās piepildīti ar pozitīvam emocijām un labu garastāvokli.

Kā jau katru gadu, arī šogad tika nominēti un izvēlēti balvas Gada skolotājs 2019 ieguvēji sešās kategorijās.

Nominācijā “GADA SKOLOTĀJS 2019” profesionālās izglītības jomā:

- par jaunu mācību paņēmienu izveidi un sadarbību to ieviešanā, iesaistot kolēģus Moodle izmantošanā mācību procesā;

- par aktīvu iesaistīšanos pieaugušo izglītības nodrošināšanā;

- par mērķtiecīgu darbību audzēkņu sagatavošanā startam SkillsLatvia 2019 (1.vieta) un Worldskills 2019 balvu saņēma Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas skolotājs Jānis Pavlovskis. 

Nominācijā “GADA SKOLOTĀJS 2019” vispārējās izglītības jomā:

- par jaunu un progresīvu metožu izmantošanu mācību procesā, motivējot un pārliecinot ikkatru audzēkni par aktīva dzīvesveida nozīmīgumu;

- par rūpīgu un sistēmisku audzināšanas darbu balvu saņēmasporta skolotāja Ilze Holste, 

Nominācijā “GADA SKOLOTĀJS pieaugušo izglītības jomā par pieaugušo izglītības jomas sistēmisku un mērķtiecīgu vadību un attīstīšanu tehnikumā balvu saņēma Pieaugušo izglītības centra vadītāja Andra Zenčaka,

Nominācijā “GADA SKOLOTĀJS 2019” metodiskā darba vadīšanā

- par profesionālās vidējās izglītības modulāro programmu izstādes mērķtiecīgu vadīšanu;

- par pedagoģiskās pieredzes popularizēšanu balvu saņēma Metodiskās nodaļas vecākā izglītības metodiķe Renāte Neilande.

Nominācijā “GADA SKOLOTĀJS 2019” ārpusstundu darbā ar audzēkņiem par mērķtiecīgu darbu ar audzēkņiem, kam ir mācību grūtības, un neatlaidību audzēkņu individuālo spēju attīstīšanā balvu saņēma matemātikas skolotāja Tatjana Sivačova.

Nominācijā “GADA SKOLOTĀJS 2019” audzēkņu simpātija par ieinteresētību audzēkņu personības izaugsmē, kā arī aizrautīgu darbošanos kopā ar audzēkņiem, attīstot viņos iniciatīvu un uzņēmējdarbības prasmes balvu saņēma Komercdarbības nodaļas skolotāja Lāsma Balceraite,

Apsveicam balvas laureātus un novēlam enerģiju un darba sparu šī nozīmīgā darba turpināšanā!

Latvijas Reitingi