PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikuma Praktisko mācību centrā 2019. gada 6. februārī Karjeras nedēļas ietvaros bija atbraukuši Krimuldas vidusskolas 7. klases skolēni. Karjeras konsultante Solveiga Keistere, Dzelzceļa nodaļas vadītāja Ilona Grivāne un Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas vadītājs Normunds Tiltiņš ciemiņiem prezentēja Rīgas Valsts tehnikumā apgūstamās profesijas, piedāvātās iespējas interešu izglītības pulciņos, kā arī aicināja skolēnus dalībai konkursā „iečekojamies” RVT sociālajos tīklos. Tālāk sekoja Krimuldas vidusskolas pārstāvju prezentācija par sevi un savu skolu.

 

 Pēc īsām prezentācijām sekoja Praktisko mācību centra darbnīcu iepazīšana, kura notika tādu pieredzējušu gidu vadībā kā Jānis Markus, Kristīne Kalniņa, Ilona Grivāne un Normunds Tiltiņš. Lielu interesi Krimuldas skolēnos raisīja radošā darbnīca pie Intas Rūteres „Izveido savu laparello!”

Noslēgumā bērni un pavadošās skolotājas saņēma nelielas piemiņas veltes no Rīgas Valsts tehnikuma un Krimuldas vidusskolas skolotājas ierakstīja novēlējumu RVT viesu grāmatā. Rīgas Valsts tehnikuma pārstāvji izteica pateicību Krimuldas vidusskolai par lielisko sadarbību Karjeras nedēļas ietvaros. 

Latvijas Reitingi