PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikuma Komercdarbības nodaļas 2. kursa grupas GK2-1 audzēkņi Linards Andersons un Laura Krūzmane 2019. gada 27. martā piedalījās PIKC „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” rīkotajā starptautiskajā konkursā „Learn, Know, Do, Can, Show” nominācijā „Jaunais komersants”. Tehnikuma audzēkņi ieguva 2. vietu, sacenšoties starp trešā, ceturtā kursa audzēkņiem un pat absolventiem.

Konkursa uzdevums bija no „melnās kastes” izlozēt produktu. Šis produkts bija pamats, kur konkursantiem bija jāizdomā kā produkts izskatīsies, kāds būs sortiments, kāda būs cena produktam, kā tas tiks pozicionēts un virzīts tirgū. Mūsu audzēkņi izlozēja produktu lakats un lieliski tika galā ar uzdevumu.

Lūk, ko saka Linards par konkursu:

„Viens no konkursa uzdevumiem bija 110 minūtēs izdomāt, kā mēs varētu pārdot produktu, kuru izlozējām. Šī uzdevuma ietvaros mums vajadzēja izdomāt jaunu uzņēmumu – gan uzņēmuma logo, gan moto, kā arī mūsu izdomātajām precēm akcijas cenu, par kādu mēs tās pārdotu. Šis bija ļoti interesants pasākums, jo tas mums lika sastrādāties komandā, paplašināt savu draugu loku un, protams, papildināt un likt lietā savas iegūtās zināšanas. Šis konkurss mums ļoti patika, kā arī esam priecīgi par iegūto 2.vietu. Paldies skolotājai Rebekai par iespēju piedalīties šādā konkursā.”

Rakstu sagatavoja: RVT Audzēkņu servisa vadītāja Rebeka Grīnfelde