PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

mp2017
ESF projektā Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

NĀC MĀCĪTIES PIKC RVT!

 

Profesionālās izglītības kompetences centrs „Rīgas Valsts tehnikums”  3. kārtas izglītības programmas tiks pievienotas pēc to apstiprināšanas VIAA.

Iesniegums par uzņemšanu izglītības programmā skatīt šeit.

 

Grupu stundu saraksti:

 2. kārta

NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "3D VIZUALIZĀCIJA - AUTOCAD PROGRAMMA KOKRŪPNIECĪBĀ" 80 stundas PACK2 grupas stundu saraksts skatīt šeit.

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU PHOTOSHOP CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PP2v (vakara) grupas stundu saraksts skatīt šeit.

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU PHOTOSHOP CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PP2S (sestdienas) grupas stundu saraksts skatīt šeit.

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU INDESIGN CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PD2s (sestdienas) grupas stundu saraksts skatīt šeit.  

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU ILLUSTRATOR CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PI2s (sestdienas) grupas stundu saraksts skatīt šeit.

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU ILLUSTRATOR CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 stundas PI2v (vakara) grupas stundu saraksts skatīt šeit.

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA "DARBS AR PROGRAMMU INDESIGN CC DRUKAS UN MEDIJU TEHNOLOĢIJU NOZARĒ" 160 STUNDAS PD2v (vakara) grupas stundu saraksts skatīt šeit.

2.kārta šuvējas - Krāslavā Grupas nosaukums: PS2K

 

1. kārta

IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA „KOKIZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOŠANA”, KVALIFIKĀCIJA „BŪVIZSTRĀDĀJUMU GALDNIEKS” 960 STUNDAS PBG1 grupas stundu sarakstu skatīt šeit

IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA „ENERĢĒTIKA UN ELEKTROTEHNIKA”, KVALIFIKĀCIJA „ELEKTROTEHNIĶIS” 960 STUNDAS PET1 grupas stundu sarakstu skatīt šeit

 

Latvijas Reitingi