PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņu vecākiem 2019. gada 30. janvārī pasākuma "Vecāku diena 2019!" ietvaros bija iespēja tikties ar mācību priekšmetu skolotājiem un tehnikuma administrāciju, kā arī baudīt koncertu, kurā tehnikuma ansamblis "Dziedošie" prezentēja savu pirmo dziesmu albumu, kas veltīts tehnikuma simtgadei. Neizpalika arī jauniešu deju kolektīva "Pavediens" priekšnesums ar divām tautas dejām, kuras sanākušie vecāki uzņēma ar nedalītu sajūsmu.

Pasākuma laikā direktore Dagnija Vanaga pasniedza RVT jauniešu deju kolektīvam "Pavediens" un kolektīva vadītājai Ievai Sīlei Latvijas Republikas prezidenta Raimonds Vējoņa pateicību par dalību XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI deju svētkos. Pēc kolektīvu uzstāšanās nelielas dāvanas saņēma gan “Dziedošie” gan arī JDK “Pavediens” dalībnieki.

Pasākuma turpinājumā tehnikuma izglītības psihologs sniedza ieteikumus vecākiem kā atbalstīt jaunieti eksāmenu laikā. Vecāki aktīvi piedalījās sarunās ar tehnikuma pārstāvjiem, uzdodot jautājumus un saņemot atbildes par jauniešu iespējām uzlabot sekmes.

 

Latvijas Reitingi