PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Mācību gada pirmais semestris tuvojas noslēgumam un šis ir bijis saspringts laiks ne tikai jauniešiem, bet arī skolotājiem, tehnikuma darbiniekiem. Sadarbība ar jauniešiem un viņu iedvesmošana ir atbildīgs darbs, tāpēc ir svarīgi, lai katra darbinieka pašizjūta būtu pozitīva. Katrs cilvēks savā būtībā ir izcils un ļoti skaists, līdz ar to radošas un kreatīvas aktivitātes šim skaistumam ļauj atraisīties un mirdzēt.

 Piektdien, 2018. gada 12. decembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 notika radoša darbnīca ,,Skaistums Tevī'' tehnikuma skolotājiem un visiem darbiniekiem. Bija iespējams radīt skaistas sirdi un acis priecējošas lietas un kopā baudīt brīnuma radīšanas prieku. Katram bija iespēja pērļot, veidot zīda ziedus, zīmēt dažādās tehnikās, izveidot savu personīgo rakstu zīmi un apsveikuma kartītes ar savu neatkārtojamo rokrakstu.

Paldies visiem dalībniekiem par kopā būšanas prieku,  īpašs paldies darbnīcu vadītājām- Sandrai Bidzānei, Līgai Krampānei, Dacei Rozentālei, Dacei Saltai, Dzintrai Šmitei un Zaigai Kriķei. Pasākumu atbalstīja tehnikuma vadība un direktore Dagnija Vanaga.

 

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

 

Latvijas Reitingi