PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

29. novembrī mēs, GK1-2 grupa, devāmies uz uzņēmumu "Bite", kur guvām daudz jaunu un noderīgu zināšanu un vērtīgus padomus, kas noderēs nākotnē."Bite" mūs sagaidīja ar platu smaidu un saldumiem. Mums pastāstīja gan par to, kā šis uzņēmums ienāca Latvijā, gan iepazināmies ar uzņēmuma struktūru, gan arī izzinājām katras nodaļas darbinieku pienākumus - tie ir daudz un dažādi, aptuveni 130 atšķirīgi amati vienā uzņēmumā. Interesanti bija klausīties darbinieku veiksmes stāstus, kā no konsultanta filiālē var kļūt par vadītāju 53 cilvēkiem vien pāris gadu laikā.

Darbs "Bitē" šķiet ļoti aizraujošs, jo noteikti ne katrā darba vietā var pārvietoties ar skūteriem, slidināties pa slidkalniņu (kas atrodas birojā), ienākt ar mājdzīvniekiem, kā arī mierīgi pagulēt mīkstā dīvānā. Draudzīgs uzņēmums, kur visi strādā vienoti un uzrunā pat vadītājus uz "Tu". Pēc šodien iegūtā noteikti varam teikt, ka, ja tiek dota šāda iespēja apmeklēt reālu uzņēmumu, tā noteikti ir jāizmanto, jo uzzinātais var palīdzēt labākizprast savus nākotnes mērķus un to, kā uz tiem tiekties, kā arīrīcību dažādās situācijās.

Par šo iespēju vēlamies pateikties RVT karjeras konsultantei Solveigai Keistereiun uzņēmējdarbības skolotājai Klārai Paipalai. 

whatappbite

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

Latvijas Reitingi