PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

rvtasum

2018. gada 24. oktobrī Rīgas Valsts tehnikuma Aktu zālē notika īpašs pasākums, kurā tika pasniegti atzinības raksti audzēkņiem, saistībā ar viņu panākumiem un sasniegumiem mācībās, dažādos konkursos un sacensībās.

Atzinības rakstu saņēma PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” GK1-1 grupas audzēknis Daniels Hazzuri (svara kategorija 57 kg), kurš izcīnīja I vietu, startējot Latvijas Republikas junioru un jaunatnes meistarsacīkstēs boksā 2018. gada 8. – 9.septembrī. Pateicības saņēma Emīls Jaunbērziņš (D4-1), Oskars Narme (D4-1) un Valters Žilvinskus (D4-3) par dalību karjeras atbalsta attīstības pasākumā "Profesiju sīrups".

Atzinības par augstiem mācību sasniegumiem tika pasniegtas Lorenzo Terlizzi (S2), Dāvim Dāvidam Šlejam (E3-2) un Raivo Ališauskam (S4). Par augstiem mācību sasniegumiem un piedalīšanos konkursos pateicību saņmēma Laine Zvirgzdiņa (N3).

Par dalību profesionālās meistarības konkursā SkillsLatvia 2018, kā arī par dalību RVT tautisko deju kolektīvā «Pavediens» (dalībniece XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI deju svētkos) pateicība tika Hertai Ķimsei (N4). Par aktīvu darbu adaptācijas dienā, pateicības saņēma Laura Medne (B4), Adele Rasmane (G3) un Emīls Bērziņš (PT3).

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi šogad ir izcili startējuši dažādās sporta sacensībās. Par 1.vietas izcīnīšanu AMI SK rīkotajā Latvijas čempionātā šautriņu mešanā atzinību saņēma Adrians Djačuks (E4). Par 1.vietas iegūšanu AMI SK rīkotajā Latvijas čempionātā galda tenisā pie pateicībām tika Gustavs Zelčs (G1), Raivis Rozentāls (K2-1),Maksims Lisovs (D1-2) un Oļegs Kirpičovs (TP3). Par 1.vietu AMI SK rīkotajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā 4x100 m stafetes skrējienā pateicības tika pasniegtas Alenam Judovam (GK1-2),Kristeram Homičam( D1-3), Jurim Volkovam (E2-1) un Maksimam Semjonovam (G3). Par dalību AMI SK rīkotajā Latvijas čempionātā krosā pateicības saņēma Ance Karīna Lāce (G2), Ēriks Žalubovskis (K3-1), Dāvis Lapiņš (GK2-1) un Melisa Beitika (GK2-1). Pie pateicības par pašaizliedzīgu dalību sacensībās un aktīvu līdzdalību organizatoriskajā darbā tika Sigita Šlēgele (B3).

Par ieguldīto darbu, veidojot foto izstādes tehnikumā, pateicību saņēma Dmitrijs Artemovičs (GL2-1). Priecājamies par mūsu audzēkņu sasniegumiem un vēlam panākumus arī turpmāk!