PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Daudzas lietas dzīvē plūst un mainās, bet pamatvērtības ir nemainīgas. Rīgas Valsts tehnikuma vērtība ir ne tikai pedagoģiskais personāls, bet arī jaunieši, kuri ir iestājušies tehnikumā, lai gūtu zināšanas, izglītību un personīgi pilnveidotos.   
Tāpēc pirmā kursa jauniešiem 2018. gada 18., 19., un 20. septembrī bija iespēja apliecināt savas prasmes sadarboties komandā, piedaloties saliedējošā pasākumā, kura moto ir ,,Mēs esam savējie!’’. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu savstarpējo sapratni, vienotību un saliedēšanos. Lai sasniegtu šo mērķi, jauniešu grupas mērojās spēkiem oriģinalitātē, veiklumā, atjautībā, radošumā, dziedāt prasmē un daudzās citās aktivitātēs. Katram bija iespēja apzināt savu personīgo studiju mērķi, kā arī komandas kopējo mērķi.
Liela atbildība šajās aktivitātēs bija komandu kapteiņiem un grupu audzinātājiem. Viņu iesaistīšanās, atbalsts, līdera dotības palīdzēja katram jaunietim sajust sevi kā daļu no kolektīva. Kā jau katrās sacensībās arī šajās bija uzvarētājs, un tie bijām mēs: ikviens audzēknis, skolotājs, atbalstītājs. Adaptācijas pasākums Rīgas Valsts tehnikuma komandai ir pievienojis vēl 700 jaunieši, kuri nu var teikt:,,Rīgas Valsts tehnikum, mēs esam savējie!’’.
Paldies visiem, kuri atbalstīja, iedvesmoja, īstajā brīdī pasmaidīja un palīdzēja veidot tehnikuma dzīvi skaistāku!

 Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

tn DSC 0707

                                                                                                                                                                                                                Zaiga Kriķe
                                                                                                                                                                                                    PIKC RVT psihologs
Latvijas Reitingi