PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” izsludina konkursu Auto nodaļas audzēkņiem un profesionālo priekšmetu skolotājiem dalībai Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) “Mācību mobilitātes profesionālās izglītības sektorā” projektā “Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam”, Nr. 2016-1-LV01-KA102-022581.

Projekta ietvaros 2 audzēkņiem no Auto nodaļas 3. kursa laikā no 10.09.2017 līdz 11.10.2017 būs iespēja praktizēties autoservisā “Autobedrijf Jansen” Nīderlandē. Viens skolotājs dosies uz Nīderlandi kopā ar audzēkņiem un atgriezīsies Latvijā 16.09.2017.

Audzēkņiem lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Skolotājiem lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Lai pieteiktos praksei, līdz 2017. gada 3. jūlijam (ieskaitot) audzēkņiem jāaizpilda

elektroniskās reģistrācijas forma šeit.

Skolotājiem jāaizpilda

elektroniskās reģistrācijas forma šeit.

Motivācijas vēstule latviešu valodā, motivācijas vēstule angļu valodā, Europass CV latviešu valodā un Europass CV angļu valodā jānosūta uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Esi drosmīgs, izmanto šo iespēju un piesakies laikus!

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt www.viaa.gov.lv un www.erasmusplus.lv.

 

is

j3

Rīgā no 13. -18. jūnijam notika 5. Pasaules strādājošo sporta spēles. Šī pasākuma ietvaros 16. jūlijā Lucavsalā tika popularizēta jauna spēle Mamanet, uzstādot Ginesa rekordu, kad tika spēlēts vienlaicīgi uz 50 laukumiem. RVT sporta skolotāja Aija Vairoga un ieinteresētie tehnikuma audzēkņi atbalstīja šo volejbolam ļoti pietuvināto spēli. Šajās spēlēs ar ļoti augstu atbildības sajūtu kā brīvprātīgās strādāja Laura Medne (B2) un Adele Rasmane (G1).

pc

 

lee 

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” izsludina konkursu profesionālo priekšmetu skolotājiem no Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas un būvdarbu nozares par dalību  Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) “Mācību mobilitātes profesionālās izglītības sektorā” projektā “Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam”, Nr.  2017-1-LV01-KA116-035365.

Projekta ietvaros 2 skolotājiem no būvdarbu nozares (Laidzes un Limbažu teritoriālās struktūrvienības) laikā no 01.10.2017 līdz 07.10.2017 būs iespēja iegūt pieredzi uzņēmumā “Schelf Bau GmbH&CoKG” Vācijā.

Šajā pašā periodā uz organizāciju “SBG” Vācijā varēs doties 1 skolotājs no Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas.

Skolotāji uzņemošajās organizācijās Vācijā atradīsies kopā ar saviem audzēkņiem.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Lai pieteiktos praksei, līdz 2017. gada 28. jūnijam (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskās reģistrācijas forma šeit.

Motivācijas vēstule latviešu valodā, motivācijas vēstule angļu valodā, Europass CV latviešu valodā un Europass CV angļu valodā jānosūta uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt www.viaa.gov.lv un www.erasmusplus.lv

 

 lee 

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” izsludina konkursu Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas un Būvdarbu izglītības programmu audzēkņiem dalībai Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) “Mācību mobilitātes profesionālās izglītības sektorā” projektā “Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam”, Nr. 2017-1-LV01-KA116-035365.

Projekta ietvaros 4 audzēkņiem no no Būvdarbu izglītības programmu 3.–4. kursa (Laidzes un Limbažu teritoriālās struktūrvienības) laikā no 01.10.2017 līdz 01.11.2017 būs iespēja praktizēties uzņēmumā “Schelf Bau GmbH&CoKG” Vācijā.

Šajā pašā periodā uz organizāciju “SBG” Vācijā varēs doties 2 audzēkņi no Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas 4. kursa.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu šeit.

Lai pieteiktos praksei, līdz 2017. gada 28. jūnijam (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskās reģistrācijas forma šeit.

Motivācijas vēstule latviešu valodā, motivācijas vēstule angļu valodā, Europass CV latviešu valodā un Europass CV angļu valodā jānosūta uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Esi drosmīgs, izmanto šo iespēju un piesakies laikus!

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt www.viaa.gov.lv un www.erasmusplus.lv.

 

lee

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” ir parakstījis finansējuma līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) projekta “Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam” īstenošanu.

Projekta nosaukums:Profesionālo kompetenču pilnveide PIKC RVT audzēkņiem un personālam

Projekta Nr.:2017-1-LV01-KA116-035365

Projekta īstenošanas laiks: no 01.07.2017 līdz 30.09.2018

Projektam piešķirtais finansējums: 124 149,00 EUR

pdiena2017

Pirmā kursa jauniešiem un grupu audzinātājiem, ceturtdien, 2017. gada 8. jūnijā no plkst. 13.15 līdz 15.15 Kr.Valdemāra 1c aktu zālē bija iespēja piedalīties karjeras izglītības pasākumā - profesionālās izpratnes veidošana, kura nosaukums ir ,,Projekta diena’’. Šāds pasākums tehnikumā norit trešo gadu, šogad piedalījās 18 grupu pārstāvji ar savu komandu. Pasākumu vadīja GK21 grupas jaunietes Anete Siliņa un Kristīne Cīrule.

Rīgas Valsts tehikuma jauniešu tautas deju kolektīvs ‘’Pavediens” no 3. līdz 9. maijam devās ceļojumā, kura galamērķis bija Bergena, Norvēģija. Tur, 6. maijā, norisinājās Tautas deju festivāls ‘’Deju pavasaris Bergenā 2017’’, kurā satikās  latviešu tautas deja ar norvēģu un citu tautu dejām.

Šajā festivālā jaunieši pārstāvēja ne tikai Rīgas Valsts tehnikumu, bet arī Latviju kopumā, jo Ievas Sīles vadītie ‘’Pavediena’’ dejotāji bija vienīgie, kas mērojuši tik tālu ceļu. Pasākumu rīkoja Latviešu biedrība Bergenā, tajā ir arī izveidots Norvēģijas latviešu tautas deju kolektīvs ‘’Pērkonkalns’’- viņu kompānijā ‘’Pavediens’’ jutās gaidīts un novērtēts.

Ceļojuma laikā tika iepazītas norvēģu tradicionālās dejas, kāpts kalnos, aplūkota un apbrīnota brīnišķīgā daba un gūta iedvesma turpmākajam darbam. Turpmākie darbi nebija ilgi jāgaida- uzreiz pēc atgriešanās no ceļojuma, enerģija tika veltīta 12. maijā notiekošajai skatei, gatavojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzvedumam “Māras zeme”. RVT jauniešu deju kolektīvs skatē ieguva 1. pakāpi!
pavediens

2017. gada 31. maijā Rīgas Valsts tehnikuma pedagogi un audzēkņi "Bērnu aizsardzības dienas" ietvaros  devās ciemos uz bērnu namu "Kāķīši" Talsu novadā. RVT Audzināšanas nodaļas izglītības metodiķes Ievas Dorilas iniciētās labdarības akcijas ietvaros tika saziedota nauda jaunai veļas mašīnai, kas bija ļoti nepieciešama bērnunamam. Tehnikuma audzēkņi iepriecināja bērnus un darbiniekus ar jaukām dziesmām, sirsnīgiem vēlējumiem un jautrām spēlēm. Spēles sagādāja SIA „Aldi” pārstāvji. Pasākuma beigās visi jauki tērzēja pie tehnikuma sagādātās gardās kūkas, bērnunama audzēkņu un darbinieku izceptajiem siltajiem pīrādziņiem un tējas tases, tika pasniegta nelielas dāvaniņas katram bērnam. Pasākuma mērķis bija neaizmirst, ka ikviens bērns ir vērtība -  bērni ir kā banka, kurā mēs ieguldām savas lielākās vērtības. Paldies tehnikuma vadībai, skolotājiem, darbiniekiem un jauniešiem par sniegto atbalstu veļas mašīnas iegādei.

paldies

Pateicība par sniegto atbalstu akcijā “Būsim līdzcietīgi!” skatīt šeit. 
Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

Latvijas Reitingi